חברת "זיפ-אין "הנה חברה ישראלית מובילה ודינאמית הנמצאת בצמיחה מתמדת .עיקר עיסוקה הוא יבוא של מותגים איכותיים וייחודיים וייצור בלעדי ומוקפד עד לפרט האחרון של צעצועים ומשחקי ילדים למגוון רחב של גילאים .
החזון המנתב את החברה מיום הקמתה הוא להמשיך להגשים חלומות לילדים ולמבוגרים גם יחד, זאת באמצעות החדרת משחקים המשלבים למידה תוך הנאה צרופה וכן לשמח ילדים באמצעות משחקים ייחודיים ,איכותיים ובמחיר הוגן ושווה לכל נפש.
הצעצועים והמשחקים של "זיפ-אין "עשויים מחומרים ידידותיים לסביבה ולילדים ,אינם מסוכנים לשימוש בכל הגילאים ומעודדים חשיבה ,יצירתיות ,יכולת מוטורית ,קואורדינציה ושאפתנות להצלחה. האיכות והבטיחות אינם באים על חשבון היופי והעיצובים המוקפדים וניתן לראות את היצירתיות ,המחשבה ותשומת הלב בכל שלבי התכנון ,הייצור והשיווק של המשחקים השונים.
הנאה .ניתן לראות כי המשחקים המיוצרים על ידי החברה – משחק – חברת "זיפ-אין "מאמינה בשילוב של למידה והמותגים המובילים אותם היא מייבאת יכולים לספק לילדים ערכים מוספים שכמעט ונכחדו מן העולם ,דהיינו : שעות של פעילות יצירתית לבד או בקבוצה ,בבית או בחוץ ,יש כאן הזדמנות לילד להפעיל הן את הראש והן את הידיים ולהתנתק מהמרקע ומהמסכים השונים וליהנות מזמן איכות המחזק את הקשר בין ההורים והילדים.
הורים המעוניינים להעניק לילדיהם מתנה חינוכית ,יצירתית ואיכותית מוזמנים לעשות זאת באמצעות חברת "זיפאין"
נשמח לספק לכם מידע נוסף אודות מגוון המשחקים ואפשרויות הרכישה.